News, information, issues, discussions, solutions. News, information, issues, discussions, solutions.

Slaughterfest: Burning Hell On Earth 2013 at New York Club (Vilnius) on 31 Oct 2013 – Last.fm

Black Forest Decor

With Onslaught, Master and M-Pire of Evil

Thursday 31 October 2013 at 7:00pm

Add to a calendar

OCT31

New York Club

Kalvariju gatvė 85

08219 Vilnius

Lithuania

Show on Map

Tel: +370-(5)231273

Web: www.newyorkclub.lt

www.tiketa.lt/slaughterfest_2013_%E2%80%93_helovyno_metalines_skers…

Helovyno įvykiai ne tik siaubo filmuose gali pakrypti netikėta linkme. Šių metų spalio 31 d. Vilniaus klubą „New York“ sudrebins „Slaughterfest“ fiesta, kurioje šėls net 4 sunkiosios muzikos atlikėjai.

Pagrindinė šio renginio dalyvė – 1983 metais Bristolyje susibūrusi britų thrash metalo grupė „Onslaught“, su žymiausiomis šio stiliaus atstovėmis menanti jo užgimimą. Nors pradžioje ši komanda idėjų sėmėsi iš vadinamosios antrosios pankroko bangos, netrukus jos kūryba pakrypo į gryną thrash metalą. „Onslaught“ gyvavo iki 1991-ųjų ir sustabdė savo veiklą. Bet 2004 metais jie sugrįžo ir iki šiol tęsia savo muzikinę karjerą. „Onslaught“ yra išleidę 5 studijinius albumus. Šeštojo albumo data jau paskelbta – šių metų rugsėjo 13 d.

Thrash metalo frontą šioje fiestoje palaikys dar dvi grupės. Viena jų – ne mažiau nusipelniusi vokiečių grupė „Exumer“, susikūrusi 1985 metais Wiesbadene. Jos karjeroje taip pat buvo kūrybinių pertraukų, tačiau nuo 2008-ųjų grupė dirba nenutrūkstamai. Nors „Exumer“ diskografija nėra gausi, o paskutinis albumas „Fire & Damnation” išleistas 2012-aisiais metais, jų energinga ir uždeganti muzika iki šiol išlaikė platų gerbėjų ratą. Dėl to domėjimasis šia komanda neblėsta.

Bene didžiausia „Slaughterfest“ intriga bus britų thrash metalo komanda „M-Pire Of Evil“. Jos priešistorė prasidėjo 1979-aisiais, kai nakties tamsą išvydo žymaus gitaristo Jeffo „Mantas“ Dunno ir bosisto/vokalisto, dar žinomo kaip aktorius, Tony „Demolition Man“ Dolano, suburta thrash/speed metalo grupė „Venom“. Koncertai su sceninio grimo meistrais „Kiss“, sunkiojo roko gigantų „Judas Priest“ bei „Motörhead“ idėjinė įtaka ir okultinės kūrinių temos legendinių „Black Sabbath“ dvasia lėmė, kad „Venom“ tapo viena įtakingiausių to meto grupių. Prieš jos startą T.Dolano grojo ir dainavo grupėje „Atomkraft“ iki jos veiklos sustabdymo, o palikęs „Venom“, dalyvavo įvairiuose muzikiniuose ir kino projektuose. J.Dunnas tuo tarpu jėgas išbandė savo grupėje „Mantas“, heavy metalo komandoje „Warfare“ ir dar keliuose kolektyvuose. Pagaliau 2010 m. jiedu, su būgnininku Anthony „Antton“ Lantu subūrė grupę „Primevil“, kuri šiandien žinoma „M-Pire Of Evil“ vardu. 2012 metais prie būgnų sėdus Marcui „JXN“ Jacksonui, nusistovėjo dabartinė šio trio sudėtis. „M-Pire Of Evil“ jau yra išleidę 3 albumus.

Ketvirtasis, tačiau ne mažiau svarbus „Slaughterfest“ narys – JAV death metalo grupė „Master“, jau pelniusi kultinės šio stiliaus atstovės vardą. Nuo 1983-ųjų be pertraukos veiklus Čikagos kolektyvas – produktyviausias iš visų keturių „Slaughterfest“ dalyvių. 1990-aisiais išleidęs debiutinį albumą „Master“, kūrybinės veiklos 30-metį šis trio pasitiko vienuoliktuoju darbu „The New Elite“. Ilgas „Master“ veiklos kelias buvo nužymėtas ne tik kūrybinės sėkmės ir daugelio koncertinių išvykų, bet ir pastangų apginti grupės kūrybinius interesus nuo leidybinių kompanijų įgeidžių, dėl ko grupė itin dažnai jas keitė. Neišvengta ir asmeninių muzikantų problemų, kurios daugiausiai sukosi apie grupės lyderį – vokalistą ir bosistą Paulą Speckmanną. Šis vienintelis likęs originalios sudėties narys „Master“ karjeros spragas užpildydavo dalyvaudamas kituose kolektyvuose. Žymiausias jų – čekų death metalo grupė „Krabathor“, dėl kurios jis net persikėlė gyventi į Čekiją. Jai iširus, „Master“ prisikėle naujam gyvavimo etapui.

Mes žinome, kur jūs pasitiksite 2013-ųjų Helovyną – pasiruoškite tam atsakančiai!

Event added by z_wieza

via Slaughterfest: Burning Hell On Earth 2013 at New York Club (Vilnius) on 31 Oct 2013 – Last.fm.

admin

Born in 1964, business owner, from Woodbridge, VA, owns ExcitingAds! Inc. (http://www.excitingads.com) and blog (https://search.excitingads.com). He was born in Mirpurkhas, Sind, Pakistan. His elementary school was ST. Michael's Convent High School, Mirpurkhas, Sind, Pakistan. Graduated high school from ST. Bonaventure's Convent High School, Hyderabad, Sind, Pakistan. His pre-med college was S. A. L. Govt. College, Mirpurkas, Sind, Pakistan. Graduated from Liaquat University of Medical and Health Sciences, Jamshoro, Sind, Pakistan in 1990. Earned equivalency certification from Educational Commission for Foreign Medical Graduates, Philadelphia, PA in 1994.

Item added to cart.
0 items - $0.00
X
Verified by MonsterInsights