News, information, issues, discussions, solutions. News, information, issues, discussions, solutions.

Hurts at Stary Browar (Poznań) on 21 Sep 2013 – Last.fm

Saturday 21 September 2013 at 8:00pm

Add to a calendar

SEP21

Stary Browar

Półwiejska Street 32

61-888 Poznań

Poland

Show on Map

Tel: +48-618 596 022

Web: www.starybrowar.pl

muzyka.onet.pl/newsy/pop/hurts-w-poznanskim-browarze-lecha,1,554362…

Formuła koncertów zaskoczy wszystkich zgromadzonych: nie będzie wydzielonych stref i sektorów, z których zwykle ciężko dostrzec, co się dzieje na scenie. Widzowie, będą nie tylko świadkami, ale i uczestnikami prawdziwego spektaklu, mając swoich ulubionych wykonawców niemalże na wyciągnięcie ręki. Co więcej, wydarzenie nie zakończy się wraz z ostatnim utworem. Nasi goście będą mogli kontynuować dobrą zabawę w jednym z poznańskich klubów – o specyficznej formie koncertów opowiada Aleksandra Zarychta-Kuzalska, kierownik ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej.

Liczba wejściówek na koncerty jest ograniczona, zdobyć je można jedynie w konkursie Lecha. Strona internetowa akcji już ruszyła, a do sprzedaży trafiły promocyjne opakowania piwa Lech z kodami, które należy zbierać na internetowym koncie. Ci, którym nie uda się wygrać biletów na koncerty, będą je mogli śledzić dzięki relacji na żywo, na stronie www.lech.pl. Kamery, zainstalowane w Browarze pokażą wszystko to, co będzie się działo na scenie, a nawet poza nią.

Event added by hamoir

via Hurts at Stary Browar (Poznań) on 21 Sep 2013 – Last.fm.

admin

Born in 1964, business owner, from Woodbridge, VA, owns ExcitingAds! Inc. (http://www.excitingads.com) and blog (https://search.excitingads.com). He was born in Mirpurkhas, Sind, Pakistan. His elementary school was ST. Michael's Convent High School, Mirpurkhas, Sind, Pakistan. Graduated high school from ST. Bonaventure's Convent High School, Hyderabad, Sind, Pakistan. His pre-med college was S. A. L. Govt. College, Mirpurkas, Sind, Pakistan. Graduated from Liaquat University of Medical and Health Sciences, Jamshoro, Sind, Pakistan in 1990. Earned equivalency certification from Educational Commission for Foreign Medical Graduates, Philadelphia, PA in 1994.

Item added to cart.
0 items - $0.00
Translate »
X
Verified by MonsterInsights