News, information, issues, discussions, solutions. News, information, issues, discussions, solutions.

Dawid Podsiadło at Klub Eter (Wrocław) on 8 Oct 2013 – Last.fm

$10k or more of IRS tax debt? Get A Free Tax Debt Relief Consultation From CuraDebt [Click Here]

Tuesday 8 October 2013 at 8:00pm

Add to a calendar

OCT8

Klub Eter

Kazimierza Wielkiego 19

50-077 Wrocław

Poland

Show on Map

Web: www.eterclub.pl/

Jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce. Głos, który od pierwszych dźwięków intryguje i nie daje o sobie zapomnieć.

Jego debiutancka płyta pt. „Comfort and Happiness” ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Album wszedł także na listy bestsellerów sklepów internetowych i okupuje czołowe miejsca w sklepach prowadzących sprzedaż digitalową np. Deezer, iTunes czy EMPIK.

W niezwykle krótkim czasie album osiągnął status platynowej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV)!

Liczba słuchaczy i fanów nadal rośnie!

Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza! W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy.

Współkompozytorem piosenek i producentem muzycznym płyty jest Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Łukaszem Zagrobelnym, Moniką Brodką i Noviką), a pod tekstami dwóch polskojęzycznych piosenek podpisała się Karolina Kozak.

Singiel „Trójkąty i kwadraty” – blisko 2.5 miliona odsłon na kanale youtube.

Jego koncert na Haineken Opener Festival 2013 przeszedł do historii jako jeden z najlepszych występów otwierających festiwal. Na koncercie – Tent Stage – w pierwszym dniu festiwalu o godzinie 17.00 było ponad 8 tysięcy widzów!

DAWID PODSIADŁO

08.10 – Klub ETER / Wrocław

wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/421129094670494/?ref=22

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE WKRÓTCE!!!

Event added by pwevents

via Dawid Podsiadło at Klub Eter (Wrocław) on 8 Oct 2013 – Last.fm.

admin

Born in 1964, business owner, from Woodbridge, VA, owns ExcitingAds! Inc. (http://www.excitingads.com) and blog (https://search.excitingads.com). He was born in Mirpurkhas, Sind, Pakistan. His elementary school was ST. Michael's Convent High School, Mirpurkhas, Sind, Pakistan. Graduated high school from ST. Bonaventure's Convent High School, Hyderabad, Sind, Pakistan. His pre-med college was S. A. L. Govt. College, Mirpurkas, Sind, Pakistan. Graduated from Liaquat University of Medical and Health Sciences, Jamshoro, Sind, Pakistan in 1990. Earned equivalency certification from Educational Commission for Foreign Medical Graduates, Philadelphia, PA in 1994.

Item added to cart.
0 items - $0.00
X
Verified by MonsterInsights