News, information, issues, discussions, solutions. News, information, issues, discussions, solutions.

Chillout Evening at Klub Studio (Kraków) on 12 Nov 2013 – Last.fm

$10k or more of IRS tax debt? Get A Free Tax Debt Relief Consultation From CuraDebt [Click Here]

With Crystal Fighters

Tuesday 12 November 2013 at 8:00pm

Add to a calendar

NOV12

Klub Studio

Witolda Budryka 4

30-072 Kraków, Cracow

Poland

Show on Map

Tel: +48-126174545

Web: www.klubstudio.pl

www.klubstudio.pl/news/1485/15/CRYSTAL-FIGHTERS.html

Ceny biletów:

79 PLN (przedsprzedaż) / 89 PLN (w dniu koncertu)

Bilety online: http://biletin.pl/event/24/1442,crystal-fighters.html

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1105091-crystal-fighters-2.html

Agencje Knock Out Productions oraz GoAhead z ogromną przyjemnością prezentują dwa koncerty zespołu Crystal Fighters. 11 listopada grupa zagra w Warszawie, dzień później w Krakowie. Krakowski występ odbędzie się w ramach cyklu „Chillout Evening” – pomimo tego, że Crystal Fighters potrafią grać nie tylko chilloutowo i nastrojowo, ale wręcz niemal punk-rockowo.

Pierwszy klubowy koncert Crystal Fighters w Polsce, który planowany jest na maj, został już wyprzedany. Jesienne występy będą więc doskonałą okazją dla wszystkich, którym nie udało się na niego dostać.

CRYSTAL FIGHTERS (Hiszpania/UK) folk/electronica/rock:

Dzisiaj, gdy dominuje pogląd o tym, że w muzyce „wszystko już było”, niewielu artystów jawi się jako twórcy tak oryginalni i ciekawi, jak Crystal Fighters. Formacja ta zdobyła światową popularność w przeciągu raptem 2 lat od wydania genialnego debiutu „Star Of Love”, rozkochując w sobie zarówno fanów jak i krytyków. Ich twórczość stanowi nie tyle mieszankę stylów muzycznych, co wręcz kultur. Bałkański folk, londyńska elektronika, rock… W przypadku tego bandu bezcelowe są próby klasyfikacji, gdyż każdy z jego numerów pochodzi jakby z innego muzycznego świata. Jedyne co je łączy, to to, że dzięki ich przebojowości, wszystkie mogłyby zostać hitami. Zwłaszcza, że wielu z nich towarzyszą świetne klipy takie ja do piosenek „Fallow”, „Champion Sound”, czy „Plage”. Gdyby tego było mało, warto dodać, że Crystal Fighters grają totalnie rewelacyjne, pełne energii koncerty, na których można wyczuć wręcz punkową energię. Dlatego właśnie, bilety na ich występy zwykle wyprzedają się na pniu!

Bilety online: http://biletin.pl/event/24/1442,crystal-fighters.html

Event added by Silentlights | Flag for review | Edit

via Chillout Evening at Klub Studio (Kraków) on 12 Nov 2013 – Last.fm.

admin

Born in 1964, business owner, from Woodbridge, VA, owns ExcitingAds! Inc. (http://www.excitingads.com) and blog (https://search.excitingads.com). He was born in Mirpurkhas, Sind, Pakistan. His elementary school was ST. Michael's Convent High School, Mirpurkhas, Sind, Pakistan. Graduated high school from ST. Bonaventure's Convent High School, Hyderabad, Sind, Pakistan. His pre-med college was S. A. L. Govt. College, Mirpurkas, Sind, Pakistan. Graduated from Liaquat University of Medical and Health Sciences, Jamshoro, Sind, Pakistan in 1990. Earned equivalency certification from Educational Commission for Foreign Medical Graduates, Philadelphia, PA in 1994.

X
Verified by MonsterInsights