News, information, issues, discussions, solutions. News, information, issues, discussions, solutions.

Chill’n Roll Night Club: Chad Valley (Live) // Babylon Lounge at Babylon (İstanbul) on 14 Dec 2013 – Last.fm

Eat Cookies, Lose Weight! It’s that Simple!

With Chad Valley, Mr. Strangé and Play Tuşu DJ’s

Saturday 14 December 2013 at 10:00pm

Add to a calendar

DEC14

Babylon

Şehbender Sokak, No: 3, Tünel, Asmalımescit, Beyoğlu

34430 İstanbul, Istanbul

Turkey

Show on Map

Tel: (212) 292 73 68

Web: www.babylon.com.tr

https://www.facebook.com/events/158753464331019/

Chill denen olayı wave’le birleştirip chillwave’i TDK’ya kazandıran isimlerden Chad Valley, bir kez daha İstanbul’da. Daha evvelden verdiği konserinde kendisini izleyen insanları yaklaşık bir yüz yıl sürecek bir hipnoza sokan Valley, aynı işlemi Babylon Lounge’da uygulamayı geliyor. O yüzden, daha şimdiden 14 Aralık tarihinin şampiyonu belli.

İsterse tillahı gelsin, 14 Aralık chillwave’in akıl almaz tariflerini sunan Chad Valley’nin gecesi olacak. Son olarak Young Hunger albümüyle yetkili abileri ve ablaları sevince boğan Chad usta, Foals ve Twin Shadow gibi isimlerle yapığı danışıklı dövüş prodüksiyonlarla da piyasanın parmakla gösterilen simalarından biri.

Değil iki eliniz, beş eliniz kanda bile olsa gitmeniz gereken konserler serisi Chill’n Roll Night Club’ın Şampiyonlar Ligi finali olarak adlandırabileceğimiz bu gece, sadece Valley’le de sınırlı değil…

Müzik ve Popüler Kültür’ün yazılı olmayan kurallarını yazan algısı kayık site Play Tuşu, ideal ilk 11’iyle çıkacağı after party’de; gecenin gülerken düşündüren, birbirinden oynak, birbirinden çakmak çakılmalık şarkılarını art arda seslendirmeyecek; ama CD’den, ama USB’den çalacak.

Gecenin ateşinin altını ise kebapçılarda vali tabağı diye adlandırılan karışık kebaplardan hallice set’iyle Mr. Strangé yakacak. iTunes Genius’ın pabucunu dama atan Mr. Strangé, aynı zamanda Chill’n Roll Night Club serisinin ikinci Hollanda uyruklu abisi olma şerefine nail olacak. Sneijder transferinin ardından tası toprağı toplayıp, taşı toprağı altın İstanbul’da soluğu alan Mr. Strangé, O Ses Gurbetçi’nin en akılda kalıcı simalarından.

Event added by hbehmo | Flag for review | Edit

via Chill'n Roll Night Club: Chad Valley (Live) // Babylon Lounge at Babylon (İstanbul) on 14 Dec 2013 – Last.fm.

admin

Born in 1964, business owner, from Woodbridge, VA, owns ExcitingAds! Inc. (http://www.excitingads.com) and blog (https://search.excitingads.com). He was born in Mirpurkhas, Sind, Pakistan. His elementary school was ST. Michael's Convent High School, Mirpurkhas, Sind, Pakistan. Graduated high school from ST. Bonaventure's Convent High School, Hyderabad, Sind, Pakistan. His pre-med college was S. A. L. Govt. College, Mirpurkas, Sind, Pakistan. Graduated from Liaquat University of Medical and Health Sciences, Jamshoro, Sind, Pakistan in 1990. Earned equivalency certification from Educational Commission for Foreign Medical Graduates, Philadelphia, PA in 1994.

X
Verified by MonsterInsights